Mutlaka İzlenmesi Gereken 5 Muhteşem Dizi

Bazı diziler sevenleri tarafından her sezonu merak ve heyecanla beklenmektedir. Beğenilere sebep olan bu dizi konuları nelerdir? Hangi diziler mutlaka izlenmelidir?

  1. Breaking Bad

2008 yılında yayına girmiş olan Breaking Bad dizisinin sürükleyici hikayesi izleyenleri bir hayli etkilemektedir. Kimya öğretmenliği yapan Walter White, akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Ölünce ailesini geride bırakacağı için yıkılan Walter, uyuşturucu sektöründe çok para olduğunu keşfeder. Ailesine bakabilmenin yolunu da bu sektörde görür.

  1. Vikings

Sekizinci yüzyılın İskandinavya’sında geçen hikayede sıradan bir çiftçiyken bir savaşçıya dönüşen Ragnar ve ailesinin hikayesi anlatılır. Vikings’in dizi incelemesine göz atıldığında eşsiz bir hikayeye sahip olduğu göze çarpıyor.

  1. Black Mirror

2011 yılında yayın hayatına başlayan Black Mirror, son zamanların en sevilen ve en merak edilen dizilerinden biri olarak yerini korumaktadır. Black Mirror dizisinin her bölümünde farklı bir konu anlatılmaktadır. Dolayısıyla dizinin hangi bölümünden başlarsanız başlayın sürükleyici bir hikayeyi seyredebileceksiniz.

  1. Shamelees

Abd’nin en sevilen dizilerinden biri olan Shameless, çılgın bir ailenin sıra dışı hikayesini anlatıyor. Alkol bağımlısı bir baba ve 6 çılgın çocuğun yaşadıklarını izlerken ekran başından ayrılamayacaksınız!

  1. Narcos

Narcos dizisinde Kolombiya’da yaşayan ve dünyaca ünlü bir uyuşturucu baronu olan Pablo Escobar’ın gerçek yaşamı konu ediliyor.

Mutlaka izlenmesi gereken bu muhteşem diziler dışında film de izlemek istiyorsanız film konuları ve film incelemeleri için filmanalizi.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir